Pracownik magazynowy > pracuj 4 dni w tygodniu > darmowy dojazd

Do nowo powstałego magazynu odzieży na obrzeżach Wrocławia poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze pracowników magazynu. Nie czekaj. Aplikuj. Dlaczego warto? Będziesz zarabiać 4000 brutto/miesiąc + premię. Do pracy pojedziesz darmowym transportem, a w trakcie przerwy czeka na Ciebie pyszny obiad za 1 zł. Zobacz co jeszcze możesz zyskać pracując z Randstad.

oferujemy
wynagrodzenie 4000 brutto/miesiąc + premię
pracę w pełnym wymiarze, średnio 4 dni w tygodniu, zyskujesz 3 dni wolne;
umowę o pracę tymczasową (składki ZUS + płatne urlopy);
pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!;
realną możliwość przejścia na umowę o pracę po 6 miesiącach współpracy;
realną możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego;
bezpłatne, pyszne obiady za 1 zł;
bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym;
darmowy parking dla pracowników.
zadania
przyjmowanie towaru na magazyn;
odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie towarów na półki magazynu;
pobieranie produktów z półek, pakowanie i nadawanie zamówień;
praca przy użyciu skanera ręcznego;
udział w inwentaryzacjach.
oczekujemy
gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej;
braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin;
sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków;
mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem.
BRZMI CIEKAWIE? Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 605 131 554 albo wyślij na ten numer sms-a o treści Praca. Oddzwonimy do Ciebie.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Autor: ŻANETA | 2022-08-17 14:09:13
Email: zaneta.mirowska@randstad.pl
Lokalizacja: Dolnośląskie (WROCŁAW)